سرپرست فرمانداری لنگرود

برای گذر از اندک سالاری به مردم سالاری باید در نگاه و اندیشه‌مان تغییر ایجاد کنیم

جلالی با بیان اینکه در خیلی از زمینه‌ها از ظرفیت‌های مردم استفاده نکردیم، گفت:  ما در برابر جامعه مسئول هستیم و برای گذر از اندک سالاری به مردم سالاری نیاز داریم تا در نگاه و اندیشه‌مان تغییر دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه امیدوارم امانت‌دار خوبی برای این مسئولیت در شهرستان لنگرود باشم با گرامیداشت ۸ و ۹ دی، اظهار کرد: مردم گیلان در دوران فتنه ۸۸ یک روز زودتر برای دفاع از حریم ولایت در هشت دی وارد میدان شدند.

محمدرضا جلالی با بیان اینکه ایجاد امید و تصویری از آینده مطمئن یکی از اهداف دولت است، گفت: مردم از تضارب افکار و اندیشه به گزینه بسیار مناسبی یعنی آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رسیدند و فرصت بسیار مناسبی برای جمهوری اسلامی ایجاد شده است.

وی افزود: انتخاب درست ایجاد فرصت مناسب می‌کند و انتخاب مردم در انتخابات برای انتخاب رئیسی را به فال نیک می‌گیریم و باید افراد متعهد به آرمان‌های انقلاب و جوانان مستعد را در اولویت برای بهره گیری از خدمت به مردم استفاده کنیم.

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه افراد مومن و متعهدی در این دولت روی کار آمده اند، افزود: ایجاد امید و تصور آینده ای مطمئن سبب رشد و بالندگی چامعه می شود و یک امر ضروری است و رشد جامعه را تحقق خواهد بخشید.

جلالی با بیان اینکه جامعه با فشارهای غم انگیز داخلی و خارجی روبرو است، افزود: احیای مجدد آرمان های انقلاب و منافع ملی مهم است چراکه دولت قوی با مردم قوی ایجاد می شود و اگر این دو در کنار هم باشند پیشرفت اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: مدل‌هایی که در چهار دهه گذشته توسط دولت‌ها ارائه شده نتوانسته آنان چنان که باید، موجب رفع مشکلات شود و لازم است تا نخبگان و شایستگان مدلهایی را ارائه کنند تا مردم بار دیگر به آرمان های انقلاب رجوع کنند.

جلالی با با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه در کنار معاندین داخلی درحال تصویرسازی غلط از تمام اقدامات ۴۲ سال گذشته هستند، افزود: در حال تلاش برای تحریف انقلاب هستند تا با بزرگ‌نمایی از مشکلات کوچک، ذهن مردم را نسبت به انقلاب و آرمان‌ها کمرنگ کنند.

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه مسوولین لنگرود باید منضبط، سختکوش عالم، باهوش، باسواد، آرام باشند و علاوه بر شنیدن مشکلات مردم برای رفع مشکلات نیز تلاش کند، گفت: همزمان با مشکلات موجود نیاز است که مردم باور کنند که مسوولینی که در راس کار هستند بر مشکلات آگاه هستند و مردم نیز اثر تغغیر و تحول مسوولین را در زندگی خود ببینند.

جلالی با بیان اینکه حل مشکلات و توجه مسوولین به مردم، آنان را به انقلاب دلگرم می‌کند، تصریح کرد: پاسخگویی به مردم یکطرفه نیست و مسئولان دستگاه های اجرایی علاوه بر حضور میدانی باید با مردم گفتگو کنند.

سرپرست فرمانداری لنگرود یادآور شد: همه ما مدیون انقلاب هستیم و ما از انقلاب طلبکاری نداریم و آحاد مردم از انقلاب طلب دارند اگر چه آنان نیز احساس طلب کاری ندارند و همیشه در عرصه های مختلف در کنار نظام بوده اند و امروز باید به صورت میدانی و کار جهادی و حل مشکلات مردم را بیشتر از گذشته به انقلاب و آرمان‌ها دلگرم کنیم و با تدبیر، مجاهدت، گذشت و ایثار ارزش‌های انقلاب را احیا کنیم.

وی با بیان اینکه در خیلی از زمینه‌ها از ظرفیت‌های مردم استفاده نکردیم، گفت:  ما در برابر جامعه مسئول هستیم و برای گذر از اندک سالاری به مردم سالاری نیاز داریم تا در نگاه و اندیشه‌مان تغییر دهیم و اگر چنین شود با خلاقیت و کار می‌توان مشکلات را حل کرد تا مردم آرامش بگیرند.

در پایان این مراسم با قدردانی از تلاش های هادی جعفرزاده فهیم سرپرست سابق فرمانداری، حکم انتصاب محمدرضا جلالی که از سوی استاندار گیلان به عنوان سرپرست فرمانداری لنگرود منصوب شده، به او اعطا شد.

Share