بارش ۶۰ سانتی برف در محورهای گیلان|تلاش راهداران برای باز نگه داشتن اسالم – خلخال

مدیرکل راهداری گیلان، از توقف بارش برف در محورهای پونل – خلخال(۴۰ سانت)، بلوردکان – خصیب دشت(۶۰ سانت) و ویه کلیشم(۲۰ سانت) خبر داد و گفت: در محور سیاهکل دیلمان ۴۵ سانت برف بارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از ایسنا، فریبرز مرادی با بیان اینکه ارتفاع برف در محور سیاهکل – دیلمان به ۴۵ سانت رسیده است، اظهار کرد: در محور اسالم – خلخال نیز ۵۵ سانت و در محور حشمت آباد – قوشه لانه ۳۵ سانت برف باریده است.

وی از توقف بارش برف در محورهای پونل – خلخال(۴۰ سانت)، بلوردکان – خصیب دشت(۶۰ سانت) و ویه کلیشم(۲۰ سانت) خبر داد و افزود: در محورهای ماسال – گیلوان، شوک – ملکوت و زیاز – شوک ۴۰ سانت، رودسر – لات محله ۳۵ سانت و ویه – کلیشم و فومن – ماسوله ۲۰ سانت برف بارید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اشاره به سفیدپوش شدن محورهای اطاقور – خرما، لنگرود – بلوردکان و شفت – امامزاده ابراهیم، خاطرنشان کرد: ارتفاع برف در گردنه حیران نیز به ۴۰ سانت رسیده، اما محور رشت – قزوین سفیدپوش است.

مرادی، با اشاره به کولاک شدید در محور اسالم – خلخال، اضافه کرد: راهداران برای باز نگه داشتن مسیر بی وقفه تلاش می کنند.

وی از توقف بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: ترافیک در محورهای استان به غیر از محور پونل – خلخال در جریان است لذا برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید.

Share