دستگیری ۹ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی خیابان لاکانی رشت

سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۹ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی خیابان لاکانی شهرستان رشت خبر داد و افزود: پلیس به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت، آرامش مردم و شهروندان عزیزمان را به هم بزنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۹ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی خیابان لاکانی شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور به عزم راسخ و محکم نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش اشاره کرد و اظهار داشت: پلیس به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت، آرامش مردم و شهروندان عزیزمان را به هم بزنند.

وی در ادامه افزود: با توجه به وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی با سلاح سرد توسط اراذل و اوباش سابقه‌دار در خیابان لاکانی رشت و قدرت‌نمایی این مخلان نظم و امنیت در فضای‌مجازی برای یکدیگر، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان گیلان قرار گرفت و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی عاملان این درگیری با اشرافیت اطلاعاتی پلیس خبر داد و تصریح کرد: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی استان پس از هماهنگی قضایی و با اقدامات فنی در ۶ عملیات جداگانه و غافلگیرانه هر ۹ متهم این پرونده را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه پس از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد علت این درگیری اختلافات شخصی و قدرت‌نمایی طرفین در فضای‌مجازی بود گفت: در بازرسی در محل دستگیری متهمان، ۵ قبضه سلاح سرد کشف و این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

سرهنگ حسن‌پور در پایان با بیان اینکه تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس برای برقرای نظم و امنیت است، خاطرنشان کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به نیروی انتظامی کمک کنند.

Share