دستبند پلیس صومعه‌سرا بر دستان عاملان اختلاس و اخذ رشوه در ارگان‌های دولتی

سرهنگ رضا کوهستانی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری عاملان اختلاس و اخذ رشوه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد و افزود: متهمان ۴۳ و ۴۴ ساله به بزه ارتکابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری عاملان اختلاس و اخذ رشوه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا کوهستانی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی صومعه‌سرا در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه ۲ نفر از کارکنان ارگان‌های دولتی با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود اقدام به اختلاس و دریافت رشوه کرده‌اند، پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در پی اقدامات صورت گرفته مشخص شد، یکی از این افراد با اسناد و مدارک مشتریان اقدام به تشکیل پرونده صوری برای هزار و ۴۵۶ نفر و اختلاس یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی کرده افزود: متهم دیگر هم در قبال دریافت رشوه ۴۰۰ میلیون ریالی اقدام به صدور مجوز صوری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا از دستگیری متهمان طی هماهنگی قضایی خبر داد و تصریح کرد: متهمان ۴۳ و ۴۴ ساله به بزه ارتکابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان از مردم خواست در صورت اطلاع و یا مواجه با اینگونه موارد، بلافاصله موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share