با محوریت بیمه کارآفرین؛

برگزاری چهارمین جلسه کانون مربیان فوتبال گیلان

چهارمین جلسه کانون مربیان فوتبال استان گیلان با محوریت بیمه کارآفرین و مزایای آن جهت تمامی اعضای کانون و همچنین مباحث برگزاری کلاس‌های آموزشی و راهکارها و موانع آن عصر روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه در سالن رستوران آرمان خشکبیجار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، چهارمین جلسه کانون مربیان فوتبال استان گیلان با محوریت بیمه کارآفرین و مزایای آن جهت تمامی اعضای کانون و همچنین مباحث برگزاری کلاس‌های آموزشی و راهکارها و موانع آن عصر روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه در سالن رستوران آرمان خشکبیجار برگزار شد.

در این نشست ابتدا رئیس کانون مربیان فوتبال گیلان به ایراد مقدمات جلسه پرداخت و اعضای جدید هیات مدیره (سیروس دهدار، همایون دهقانزاده و فرید بلوک باشی) به سایر عزیزان حاضر معرفی شدند.

در این جلسه مرادی و  حسنی نمایندگان بیمه کارآفرین به تشریح کامل آهداف و موضوع بیمه پرداختند که مورد توجه حاضرین جلسه قرار گرفت و سپس هر یک از اعضاء سوالاتی را در این خصوص مطرح کردند.

گفتنی است پس از انعقاد قرارداد بیمه کار آفرین با کانون مربیان فوتبال ایران که به امضای بیژن ذوالفقار نسب رسیده، کانون مربیان فوتبال گیلان بنا به استمرار فعالیت و بررسی‌های بعمل آمده از سوی بیمه کارآفرین، کانون گیلان بعنوان اولین انتخاب از بین استان‌های کشور جهت عقد قرارداد تعیین گردید.

شایان ذکر است در ادامه نادر عزت اللهی بعنوان رئیس آموزش کانون و همچنین خانم آزمون به بحث تعامل کانون با هیات فوتبال در خصوص بحث آموزش و موانع آن پرداختند و در ادامه امید هرندی، ساسان شفیع پور، فرهاد خراسانی، فرزاد داداش زاده و همچنین بهزاد داداش زاده نقطه نظرات خود را در این خصوص ارائه کردند.

Share