اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق گیلان در حالت آماده باش قرار گرفتند

محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی اینشرکت باتوجه به فعالیت جریانات جنوبی و نفوذ سامانه کم فشار، احتمال وزش باد گرم شدید خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی اینشرکت باتوجه به فعالیت جریانات جنوبی و نفوذ سامانه کم فشار، احتمال وزش باد گرم شدید خبر داد.

وی اظهار داشت: عطف به اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی برنفوذ سامانه  کم فشار و احتمال  ووزش بادشدید به گیلان، با برگزاری جلسات کاری و تعیین اعضای کمیته بحران و همچنین با تجهیز امورهای اجرایی، شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل با مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

وی تاکید کرد: بیش از ۱۲۰ اکیپ عملیاتی در سطح استان برای رفع ناپایداری های احتمالی حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

هنرمند گفت: با توجه به گستردگی شبکه فشار ضعیف و متوسط در استان  از ابتدای سال گذشته دو طرح بزرگ جهادی تاب آوری و جایگزینی شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار  با شناسایی و رفع عیب  نقاط قابل بهبود و حادثه خیز شبکه، با سرعت و جدیت درحال اجرا است تا در زمان بحران شاهد کمترین میزان ناپایداری در شبکه های توزیع برق  باشیم.

وی عنوان کرد:  با توجه به شرایط ویژه  تامین گاز نیروگاههای برق، مشترکین میتوانند  با مدیریت مصرف  فصل زمستان با روشهای بسیار ساده مثل خاموش کردن حداقل یک لامپ اضافه ، کم کردن روشنایی پارکینگ  آپارتمانها  و کاهش یک درجه ای وسایل گرمایشی در پایداری مصرف انرژی مثل همیشه همکاری کنند تا تمام هم وطنان ما در سراسر کشور در فصل سرد، از خانه ای گرم و روشن بهره مند شوند.

وی در انتها تصریح داشت راحت ترین  و سریعترین راه برای اعلام خاموشی‌ها و مشکلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپلیکیشن برق من است که از طریق سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir   و یا کافه بازار قابل دسترس می باشد.

Share