رئیس کل دادگستری گیلان تأکید کرد:

آب بندان‌ها گنجایش ذخیره کافی آب را ندارند | مطالبات کارگران سد شفارود طی یک هفته وصول شود

خلیلی با اشاره به اینکه کشور ما با کمبود و بحران آب مواجه است و علی رغم بارندگی‌ها، هرساله مقدار زیادی از نزولات آسمانی هدر می‌رود، اظهار داشت: آب بندان‌های استان گیلان گنجایش ذخیره کافی آب را ندارند لذا احداث سد از اهمیت بالایی در این استان که محصول عمده آن کشاورزی است، برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نشست بررسی مشکلات سد شفارود به ریاست حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری استان گیلان و با حضور مسئولان متولی این طرح برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه کشور ما با کمبود و بحران آب مواجه است و علی رغم بارندگی‌ها، هرساله مقدار زیادی از نزولات آسمانی هدر می‌رود، اظهار داشت: آب بندان‌های استان گیلان گنجایش ذخیره کافی آب را ندارند لذا احداث سد از اهمیت بالایی در این استان که محصول عمده آن کشاورزی است، برخوردار است.

رئیس شورای قضایی استان با تاکید بر این که اختلافات کارفرما و پیمانکار این طرح باید ما بین خودشان حل و فصل شود، تصریح کرد: مطالبات کارگران این پروژه باید طی یک هفته وصول شود و پیمانکار مطابق قانون موظف به پرداخت آن است.

حجت‌الاسلام خلیلی با بیان اینکه امنیت مردم و تامین رضایت جامعه کارگری دارای اهمیت بالایی است، افزود: توسعه و پیشرفت استان نیز همواره مد نظر دستگاه قضایی بوده و مسئولان قضایی استان در مسیر پیشبرد این طرح از آنچه در توان حقوقی و قضایی دارند دریغ نخواهند کرد.

Share