رئیس شورای شهر رشت: تکریم شهروندان در اولویت باشد

واکنش کارگرنیا به برخورد نامناسب ماموران سدمعبر با بانوی دستفروش در رشت!

کارگرنیا با تاکید به اینکه اتفاق رقم خورده پیرامون نحوه برخورد دو تن از ماموران سد معبر شهرداری رشت را با بانوی رشتی از سوی شورا پیگیر می‌شود، گفت: شورا و شهرداری رشت خدمتگزاران مردم هستند و ما آمده‌ایم تا به لطف خدا و تلاش مضاعف باری از دوش مردمان فهیم و نجیب این شهر پُر افتخار کم کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمد حسین واثق کارگرنیا با ابراز تاسف از حواشی ایجاد شده پیرامون برخورد نامناسب دو تن از ماموران سد معبر شهرداری رشت با یک بانوی رشتی دستفروشِ ناتوان جسمی، اظهار کرد: صحت و سقم این موضوع را در اسرع وقت پیگیر و در صورت بروز هر گونه تخطی و برخورد به دور از کرامت انسانی به شدت با عاملان آن برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه تکریم شهروندان در هر شرایطی باید سرلوحه امور و در اولویت باشد، افزود: شورای ششم رشت بارها به این موضوع تاکید داشته و اجازه نخواهیم داد برخی از رفتارهای به دور از شأنیت و هنجارشکنانه موجب سلب اعتماد شهروندان از حوزه مدیریت شهری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه اتفاق رقم خورده پیرامون نحوه برخورد دو تن از ماموران سد معبر شهرداری رشت را با بانوی رشتی از سوی شورا پیگیر می‌شود، گفت: شورا و شهرداری رشت خدمتگزاران مردم هستند و ما آمده‌ایم تا به لطف خدا و تلاش مضاعف باری از دوش مردمان فهیم و نجیب این شهر پُر افتخار کم کنیم.

Share