مشارکت ۴۵۰ گیلانی در طرح بنای نور

مجید دوهندو با بیان اینکه این طرح جهت تسهیل در مشارکت عمومی برای بازسازی عتبات عالیات اجرا می‌شود، گفت: این طرح به‌عنوان یک طرح مشارکتی بین بانک قرض‌الحسنه رسالت و ستاد عتبات عالیات برای جمع‌آوری نذورات مردمی شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مجید دوهندو با بیان اینکه این طرح جهت تسهیل در مشارکت عمومی برای بازسازی عتبات عالیات اجرا می‌شود، گفت: این طرح به‌عنوان یک طرح مشارکتی بین بانک قرض‌الحسنه رسالت و ستاد عتبات عالیات برای جمع‌آوری نذورات مردمی شکل گرفته است.

وی افزود: در این طرح متقاضیان می‌توانند با انتخاب مبالغ یک تا چهار میلیون تومان در ساخت و مرمّت و توسعه اعتاب مقدسه شرکت کنند و به‌ صورت غیر حضوری ماهیانه ۱۷ هزار تومان قسط آن را پرداخت کنند.

مجید دوهندو با اشاره به اینکه از ابتدای آغاز طرح، تعداد ۴۵۰ نفر از استان گیلان در این طرح مشارکت داشته‌اند، تأکید کرد: طرح بنای نور طرحی مشارکتی است که علاقه مندان با شرکت در این طرح می‌توانند در ساخت صحن عقیله بنی‌هاشم، ساخت صحن حضرت فاطمه(س) و ترفیع گنبد امام حسین(ع) با پرداخت اقساط کم مشارکت کنند.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان گیلان با اشاره به سهولت شرکت در این طرح معنوی یادآور شد: علاوه بر این شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۴۹۷۵۷ به نام ستاد عتبات عالیات استان گیلان آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردمی برای بازسازی اعتاب مقدسه می باشد.

همچنین متقاضیان طرح میتوانند جهت کسب طلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۴۶۱۶۵۶-۰۱۳ تماس حاصل نمایند.

Share