رزمایش خود حفاظتی در شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد

فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان از اجرای رزمایش خود حفاظتی در شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد و گفت: اگر در تمام اتفاقات حضور مردم را پررنگ ببینیم، اثرات آن بسیار قابل توجه خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان از اجرای رزمایش خود حفاظتی در شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد و گفت: اگر در تمام اتفاقات حضور مردم را پررنگ ببینیم، اثرات آن بسیار قابل توجه خواهد بود؛ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، انتخابات و مناسبت‌های دیگر که همه مردم مشارکت داشتند منجربه نتایج ماندگاری شد که یاس دشمنان را رقم زد.

وی افزود: اگر بستر مناسبی را برای حضور مردم فراهم کنیم، زودتر به نتیجه می‌رسیم؛ همجنین اگر مقوله امنیت را نیز مردمی کنیم شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ادامه داد: باید راهکار مشارکت مردم را در تمامی ابعاد، خصوصا امنیت بالا ببریم زیرا با تقویت امنیت، سلامت و بهداشت هم محقق می‌شود.

سعیدی کیا گفت: این رزمایش با هدف تقویت امنیت در راستا ایجاد ساز و کارهای مناسب جهت ارائه خدمات مطلوب به مراجع کنندگان و  پیش بینی و پیشگیری از آسیب‌های احتمالی برگزار گردید.

وی در پایان افزود: امروزه نگاه دشمنان نظام تغییر رویه داده و در کنار تحریم‌های ظالمانه دنبال فضاسازی هستند تا زیرساخت‌های نظام که ستون اصلی نظام و انقلاب است را تخریب کنند.

Share