متهم ۵۱ ساله به مرجع قضایی معرفی شد

فرار ناکام قاچاقچی؛ کشف بیش از ۴ کیلو موادمخدر در خمام!

سرهنگ شریف رحیمی، فرمانده انتظامی شهرستان خمام از دستگیری قاچاقچی موادمخدر حین فرار از دست پلیس و کشف ۴ کیلو و ۲۳۰ گرم تریاک از خودرو این فرد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان خمام از دستگیری قاچاقچی موادمخدر حین فرار از دست پلیس و کشف ۴ کیلو و ۲۳۰ گرم تریاک از خودرو این فرد خبر داد.

سرهنگ شریف رحیمی موادمخدر و بلای خانمان‌سوز اعتیاد را تهدیدی جدی برای سلامت فردی و اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشگیری اجتماعی یکی از راه‌های اساسی مبارزه با اعتیاد است.

وی با بیان اینکه در پی گزارشات دریافتی مبنی بر نگهداری و فروش موادمخدر توسط فردی در شهرستان خمام، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات به عمل آمده، صحت موضوع محرز و مخفیگاه متهم، مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام از اعزام ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با هماهنگی قضائی به آدرس مربوطه خبر داد و بیان داشت: با حضور پلیس در محل مورد نظر مشاهده شد، متهم در حال فروش موادمخدر با خودرو سمند است.

این مقام انتظامی در ادامه با اعلام اینکه متهم با دیدن پلیس اقدام به فرار کرد که پس از مدتی تعقیب و گریز با اقدامات صورت گرفته در نهایت خودرو وی متوقف و متهم دستگیر شد، گفت: ۴ کیلو و ۲۳۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک در بازرسی این خودرو کشف شد.

سرهنگ رحیمی تصریح کرد: در این رابطه متهم ۵۱ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی در پایان از مردم خواست در راستای مقابله با سو داگران مرگ و برهم زدنندگان نظم و امنیت عمومی، هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share