سیاست جمهوری اسلامی اخراج آمریکایی ها از غرب آسیا است

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، سیاست جمهوری اسلامی ایران، اخراج آمریکا از غرب آسیا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی، در همایش بزرگ استانی وحدت که با حضور علمای اهل تشیع و تسنن آستارا، تالش و رضوانشهر در سالن آمفی تئاتر نبی اکرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا برگزار شد، بیان کرد: نسل معاصر جهان به این باور رسیده است که ایران می تواند الگوی آنان باشد.

وی با اشاره به اینکه اگر اتحاد جهان اسلام نبود، مشخص نبود چه بر سر اسلام می آمد، ادامه داد: همین که ما در سایه توحید زندگی می کنیم، برای دشمن سخت است.

وی با اشاره به اینکه دشمن یک روز سنی و روز دیگر شیعه را ستمگرانه می کشد، گفت: همگان دیدیم که چه اندازه در عراق ایزدی کشته و چه کشتارهایی در افغانستان شد.

آیت الله فلاحتی، با اشاره به وجود نکات مشترک بسیار بین مسلمانان، خاطرنشان کرد: خدای واحد و توحید ناب به عنوان نکته اول، پیامبر ناب نکته دوم، اسلام واحد نکته سوم، قبله واحد نکته چهارم، کتاب واحد نکته پنجم، حج نکته ششم و احادیث و سایر موارد از اعتقادات مشترک همه مسلمین جهان بوده و امروز همه ما دشمن واحد را داریم که عامل اتحاد ما مسلمانان شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه در میان مدعیان واقعی اتحاد، مسایل تفرقه افکنانه گفته نمی شود، تصریح کرد: کجای عقل و منطق گفته است که کشتارهای آنچنانی را در میانمار برپا کنند.

وی با تاکید بر اینکه سیاست جمهوری اسلامی اخراج آمریکایی ها از غرب آسیا است، یادآور شد: آنها هر چقدر مسلمانان را می کشند، آنها قوی تر می شوند.

امام جمعه رشت، ایجاد تفرقه را از برنامه های “هزار ضربه چاقوی” استکبار برشمرد و تصریح کرد: اجتماع علمای شیعه و سنی، خاری بر چشم دشمنان اسلام است.

آیت الله فلاحتی، جمهوری اسلامی ایران را اولین و بزرگترین دستاورد اتحاد دنیای جهان اسلام دانست و یادآور شد: اسلام، آمریکا را در تمام دنیا دفن کرده است.

امام جمعه رشت افزود: در گذشته شیعه و سنی به هم نگاه تاریکی داشتند، ولی امروز این نگاه، روشن و با وحدت کامل است.

وی با تاکید بر اینکه مردم دنیا به این نتیجه رسیده اند که امپراطوری رسانه ای غرب، در بسیاری از موارد از بیان حق ناگریز است، توضیح داد: اختلاف و اختلاف افکنی “فتنه” است و فتنه گر باعث نابودی جامعه اسلامی می شود و دشمن از این ابزار می تواند علیه ما استفاده کند.

Share