مدیر طرح های محرومیت زدایی ارتش خبر داد؛

ساخت ۸ بیمارستان تنفسی توسط ارتش در کشور | بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه شد

مدیر طرح های محرومیت زدایی ارتش با اشاره به ساخت هشت بیمارستان تنفسی در کشور با هزینه ۱۰۰ میلیارد تومانی، گفت: ارتش به تمام وعده ها عمل می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از مهر، سرهنگ خلبان ولی رحمانی ظهر چهارشنبه در جلسه با مدیران شهرستان فومن با اشاره به وعده‌های ارتش در زمینه اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در این شهرستان، اظهار کرد: امروز با بهره برداری از چهار پروژه ارتش به وعده خود به مردم فومن عمل کرد.

وی با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار وظیفه اصلی خود که ایجاد امنیت پایدار و دفاع از حدود و مرزها است به مردم نیز خدمت می‌کند، افزود: محرومیت زدایی و حل مشکلات مردم امروز از سوی ارتش مورد توجه قرار گرفته است.

مدیر طرح‌های محرومیت زدایی ارتش با اشاره به اینکه بخش عمده اقدامات ارتش در حوزه مبارزه با کرونا و محرومیت زدایی است، ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در زمینه کرونا و محرومیت زدایی از سوی ارتش هزینه شده است.

وی به اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در سیستان و بلوچستان به ویژه در زمینه آب، بهداشت و درمان و تأمین کپسول‌های اکسیژن اشاره و اضافه کرد: ارتش نیروی زمینی در دو ماه هشت بیمارستان تنفسی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه احداث و تحویل داد.

سرهنگ رحمانی با بیان اینکه در گیلان به ویژه در غرب این استان نیروی زمینی در حوزه محرومیت زدایی طرح‌های خوبی اجرا کرده است، اظهار کرد: در ایام کرونا کمک‌های مورد نیاز مردم در از سوی ارتش انجام شد و امروز نیز بزرگترین مرکز آی سی یو غرب گیلان با بیش از ۱۳ میلیارد تومان هزینه در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن محرومان با همکاری سپاه، احداث خانه بهداشت، چند مسجد و اماکن فرهنگی در برخی شهرستان‌های استان گیلان بازسازی، تجهیز و ساخته شده و می‌شود، گفت: نیروی زمینی ارتش به تمام وعده‌های خود عمل می‌کند.

Share