حسین ملکی و رضا نیک‌نظر به کادرفنی سپیدرود رشت پیوستند

با پیشنهاد حسن اشجاری سرمربی باشگاه سپیدرود رشت حسین ملکی و رضا نیک‌نظر با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود و با امضای قراردادی به عضویت کادرفنی سپیدرود در فصل جدید لیگ دسته دوم ایران درآمدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با پیشنهاد حسن اشجاری سرمربی باشگاه سپیدرود رشت حسین ملکی و رضا نیک‌نظر با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود و با امضای قراردادی به عضویت کادرفنی سپیدرود در فصل جدید لیگ دسته دوم ایران درآمدند.

حسین ملکی که متولد رضوانشهر است به عنوان بازیکن در تیم‌های ملوان، پگاه و چوکا عضویت داشته و در لباس مربیگری به همراه حسن اشجاری بر روی نیمکت تیم‌های شهرداری فومن، آستارا و بندرعباس نشسته و دو صعود با شهرداری آستارا از لیگ سه به دسته اول را در کارنامه دارد.

بنابراین گزارش رضا نیک‌نظر بازیکن و مربی اسبق تیم سپیدرود رشت دومین نفری بود که سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود به عنوان عضو جدید کارفنی با او قرارداد منعقد کرد.

نیک نظر که زاده رشت است و در لیگ دسته اول به عنوان یکی از دستیاران دست‌نشان بر روی نیمکت سپیدرود حضور داشت، سابقه بازی در تیم‌های سپیدرود رشت، پرسپولیس، صباباتری، ملوان، داماش، نساجی و صنعت نفت آبادان را در کارنامه دارد. علاوه بر آن وی سابقه مربیگری در تیم‌های پایه باشگاه سپیدرود را نیز دارد.

Share