تفاهمنامه همکاری بین نیروی زمینی ارتش و آبفای گیلان منعقد شد

در راستای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در شهرستان فومن، تفاهم نامه‌ای بین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، جهت اجرا و تکمیل تاسیسات آبرسانی روستای آبرود منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در راستای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در شهرستان فومن، تفاهم نامه‌ای بین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، جهت اجرا و تکمیل تاسیسات آبرسانی روستای آبرود منعقد شد.

این تفاهم‌نامه بین سرهنگ ولی رحمانی فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سید محسن حسینی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان منعقد شد.

سید محسن حسینی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای گیلان حجم عملیاتی پروژه آبرسانی به روستای آبرود را شامل حفر، تجهیز و تکمیل یک حلقه چاه عمیق، اجرای خط انتقال، خرید امتیاز برق، اصلاح شبکه توزیع آب و انشعابات موجود در روستاهای آبرود، لات و کنده سر اعلام کرد و گفت: برآورد اولیه اجرای این پروژه بر اساس فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۴۹ میلیارد ریال بود که ۴۰ میلیارد ریال از این هزینه توسط نیروی زمینی ارتش تامین شده است.

حسینی افزود: با تقبل این هزینه توسط نیروی زمینی ارتش، پروژه تامین آب شرب روستای آبرود تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

همچنین سرهنگ خلبان ولی رحمانی با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار وظیفه اصلی خود که ایجاد امنیت پایدار و دفاع از حدود و مرزها است به مردم نیز خدمت می‌کند، افزود: محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم امروز از سوی ارتش مورد توجه قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: نیروی زمینی ارتش در حوزه محرومیت‌زدایی طرح‌های خوبی اجرا کرده است و در ایام کرونا نیز کمک‌های قابل توجهی به مردم داشته است و به تمام وعده‌های خود عمل می‌کند.

Share