تزریق واکسن با افزایش تیم‌ها تسریع شود | به هیچ وجه نباید اجازه داد مردم متحمل رنج شوند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بازدید از مرکز جامع خدمات سلامت ۱۰ رشت بر ضرورت افزایش تیم‌های واکسیناسیون در جهت افزایش رفاه حال متقاضیان دریافت واکسن، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت سرزده از مرکز جامع خدمات سلامت شماره ۱۰ آزادگان رشت بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این بازدید سرزده ضمن عرض خدا قوت به تیمهای واکسیناسیون بر تسریع فرایند تزریق واکسن تاکید کرد.

ارسلان سالاری با اشاره به اینکه گیلان در تزریق هر دو دز واکسن از متوسط تزریق کشوری بالاتر است، اظهار کرد: باید از ظرفیت خانه‌های بهداشت، مراکز جامع سلامت و همچنین پایگاه‌های بهداشتی در جهت شناسایی و تزریق واکسن به جاماندگان بهره گرفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به دپو قابل توجه انواع واکسن کرونا در استان بر تسریع تزریق واکسن تاکید کرد و افزود: باید با افزایش تیم‌های واکسیناسیون در جهت اجرای این سند ملی همچون طرح‌های مقابله‌ای پیشین با کرونا نظیر طرح بسیج ملی، در کشور پیشرو باشیم.

وی با اشاره به ازدحام مردم متقاضی دریافت دز دوم واکسن کرونا، گفت: در مقطعی بیش از حد ظرفیت سیستم‌های بهداشتی، گیلانیان دز نخست واکسن را دریافت کرده‌اند و اکنون نوبت دز دوم آن‌ها فرا رسیده و به نظر می‌رسد بخش اعظمی از این ازدحام به این خاطر باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه باید تمام کوشش ما بر افزایش رضایتمندی مردم به کار گرفته شود، تصریح کرد: به هیچ وجه نباید اجازه داد تا مردم در تزریق واکسن معطل و یا متحمل رنج شوند.

Share