چک پول‌های تقلبی در دست ۳ برادر در چابکسر

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی رودسر گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر از ۳ برادر حین تردد با یک دستگاه خودرو پراید، ۲۴۵ میلیون ریال چک پول تقلبی را کشف کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی رودسر گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر از ۳ برادر حین تردد با یک دستگاه خودرو پراید، ۲۴۵ میلیون ریال چک پول تقلبی را کشف کردند.

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی با اشاره به مشارکت‌های مردمی برای ارتقاء امنیت در جامعه اظهار داشت: آگاهی‌بخشی و بالابردن دانش انتظامی مردم از جمله اقدامات مهم پیشگیرانه است که می‌تواند در کاهش وقوع جرایم نقش بسزایی داشته باشد.

وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر حین کنترل خودروهای عبوری در مدخل خروجی استان به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودرو مورد نظر، ۲۴۵ میلیون ریال چک پول تقلبی در قالب ۴۹۰ بسته چک پول ۵۰۰ هزار ریالی کشف شد، افزود: در این راستا ۳ بردار ۲۴، ۳۳ و ۳۷ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان از مردم به خصوص کسبه و بازاریان خواست در انجام معاملات خود دقت لازم را داشته و باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share