رییس سازمان آتش‌نشانی رشت خبر داد:

مهار آتش‌سوزی یک باب مغازه در بازار رشت | اعزام ۴۲ آتش‌نشان به همراه ۱۱ خودرو

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت از اعزام ۴۲ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه ۱۱ خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بازار رشت «راسته آینه و شمعدان» خبر داد و افزود: علت آتش سوزی در دست بررسی است و در این آتش سوزی به کسی آسیب جانی نرسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حادثه آتش سوزی در یکباب مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی به ساعت ۱۶:۴۱ امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت از اعزام ۴۲ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه ۱۱ خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در بازار رشت «راسته آینه و شمعدان» خبر داد.

وی با بیان اینکه هم اینک علت حادثه در دست بررسی است، ادامه داد: سریعا با توجه به وجود آتش در سقف زیر شیروانی نسبت به پیشگیری از گسترش آتش سوزی و مهار آتش اقدام شد.

وی با تاکید بر اینکه این حادثه تنها با یک تماس هوشمندانه شهروند موجب فراخوان آتش نشانان به محل آتش سوزی شد، ادامه داد: خوشبختانه با توجه به وجود مواد قابل اشتعال در داخل مغازه و احتمال سرایت آتش به مغازه‌های همجوار؛ حضور به موقع آتش نشانان از ایستگاه بازار و چهار ایستگاه مجاور آتش در همان مغازه مهار و گسترشی نداشت.

همین گزارش حاکی است: علت آتش سوزی در دست بررسی است و در این آتش سوزی به کسی آسیب جانی نرسید.

Share