مرتضی شعبانی بار دیگر مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت شد

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: روابط عمومی‌ها بازوان پُر توان سازمان‌ها و دستگاه‌ها در راستای معرفی ماموریت و انعکاس عملکرد آنان به مردم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در بازدید سرزده از واحد روابط عمومی شورای رشت ضمن تقدیر از تلاش‌های این مجموعه در راستای نشر اخبار و اقدامات مجموعه شورا، اظهار کرد: روابط عمومی باید در کنار نشر اخبار و عملکرد هر مجموعه‌ای، نسبت به شناخت مشکلات و انتقال آن به مدیران با هدف برطرف کردن مشکلات تلاش کنند.

محمدحسین واثق کارگرنیا با تاکید به حضور میدانی روابط عمومی‌ها در مباحث مختلف، افزود: ایجاد تعامل توسط روابط عمومی هر سازمان با دیگر سازمان‌ها نیز نقش موثری در تسریع بخشیدن به برخی از امور دارد و انتظار داریم روابط عمومی شورا در کنار انعکاس اخبار و رویدادهای مجموعه نسبت به ایجاد تعامل سازنده با دیگر روابط عمومی‌ها نیز توجه داشته باشد و از تمامی ظرفیت‌ها به منظور برطرف کردن معایب درون و برون سازمانی استفاده کند.

وی در خاتمه برای مرتضی شعبانی مدیر جدید روابط عمومی شورای شهر رشت و مجموعه روابط عمومی شورا در راستای انجام امورات محوله آرزوی موفقیت کرد.

مرتضی شعبانی، مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت نیز با قدردانی از حمایت‌های رئیس شورا در راستای پیشبرد اهداف مجموعه روابط عمومی شورا اظهار کرد: مجموعه روابط عمومی شورا در تلاش است تا با ارائه خدمات صادقانه و شفاف، ضمن معرفی عملکرد شورای رشت، به عنوان چشمان بینای یک مجموعه نسبت به شناخت مشکلات و انتقال آن به شورانشینان عملکرد قابل قبولی ارائه کند.

گفتنی است، شعبانی در اواخر دوره شورای پنجم رشت با این سمت خداحافظی کرده بود.

Share