سامان‌دهی منطقه گردشگری هرزویل و جزیره سد منجیل

عین‌الله عزیزپور، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رودبار از برگزاری جلسه سامان‌دهی منطقه گردشگری هرزویل و جزیره سد منجیل شهرستان رودبار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رودبار از برگزاری جلسه سامان‌دهی منطقه گردشگری هرزویل و جزیره سد منجیل شهرستان رودبار خبر داد.

عین‌الله عزیزپور با اعلام این خبر گفت: در این جلسه که با شرکت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر منجیل و بخش خصوصی برگزار شد برنامه‌های سامان‌دهی منطقه گردشگری هرزویل و جزیره سد منجیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رودبار افزود: در این جلسه مقرر شد تا شهرداری منجیل نسبت به واگذاری جزیره سد منجیل از طریق سازمان آب منطقه‌ای اقدام و طرح توجیهی اجرایی برای این جزیره در اولویت برنامه‌ها باشد.

عزیزپوv افزود: همچنین در این جلسه مقرر شد تا برای سامان‌دهی محوطه قرارگیری درخت سرو هرزویل که از جاذبه‌های گردشگری و میراث این منطقه محسوب می‌شود جلسه‌ای با حضور اداره محیط‌زیست شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهر منجیل و همچنین اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رودبار برگزار شود تا با مشارکت بخش خصوصی شاهد رشد صنعت گردشگری منطقه باشیم.

Share