خداحافظی من از تیم ملی احساسی نبود | فعالیتم را در زمینه‌های مختلف والیبال ادامه می‌دهم

سعید معروف درباره خداحافظی از تیم ملی‌والیبال گغت: تمام این سالها تلاشم بر این بود که نماینده خوبی برای کشورم و مردم عزیزم بوده باشم که با توجه به پیامهای سرشار از محبتی که از شما دریافت کردم یقین دارم که نمره قبولی از شما گرفته ام.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، چند هفته پس از خداحافظی ناگهانی سعید معروف از بازی‌های ملی والیبال، او در پیامی اینستاگرامی به موضوع پایان کارش در تیم ملی پرداخته و آن را تصمیم غیرقابل بازگشت خوانده و گفته که از این پس در رده باشگاهی به کار ادامه خواهد داد.

پیام اینستاگرامی معروف به این شکل آغاز شده است: بعد از چند هفته از اخرین بازی های ملی لازم دونستم چند نکته رو به علاقه مندان والیبال توضیح بدم. این اطمینان رو به همه عزیزان میدم که تصمیم بنده در مورد خداحافظی از بازیهای ملی نه تنها احساسی نبوده بلکه از مدتها پیش همه جوانب ان در نظر گرفته شده و در نهایت عملی شد هر چند که به هیچ عنوان تصمیم راحتی برایم نبود.

کاپیتان سابق تیم ملی در مورد حضورش در عرصه والیبال نوشت: تمام این سالها تلاشم بر این بود که نماینده خوبی برای کشورم و مردم عزیزم بوده باشم که با توجه به پیامهای سرشار از محبتی که از شما دریافت کردم یقین دارم که نمره قبولی از شما گرفته ام.

Share