توضیحات پلیس گیلان در خصوص درگیری و قمه‌کشی در یکی از روستاهای فومن

سرهنگ حمیدرضا فیضی، فرمانده انتظامی فومن از شناسایی و دستگیری ۱۰ نفر از عاملان نزاع و درگیری و قمه‌کشی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی فومن از شناسایی و دستگیری ۱۰ نفر از عاملان نزاع و درگیری و قمه‌کشی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا فیضی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی اظهارداشت: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه مردم و حمایت دستگاه قضایی با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری و قمه‌کشی در یکی از روستاهای شهر فومن و مصدومیت ۲ نفر در این حادثه، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن با اعلام اینکه با اقدامات فنی و همه جانبه پلیس، ۱۰ متهم این پرونده شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی دستور دستگیری آن‌ها صادر شد تصریح کرد: متهمان دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت این درگیری اختلافات شخصی و فحاشی بوده است.

سرهنگ فیضی در پایان خاطرنشان کرد: اینگونه افراد که باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی برای مردم می‌شوند، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند و پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند.

Share