اکبر نیکزاد ثمرین رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی حکمی اکبر نیکزاد ثمرین را به عنوان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی حکمی اکبر نیکزاد ثمرین را به عنوان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب نمود.

متن حکم نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس اکبر نیکزاد ( دامت‌ توفیقاته) با توجه به ضرورت نیل به آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی و لزوم تحقق «بیانیه گام دوم انقلاب» ابلاغی رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، بر اساس مصوبه شماره ۳۵۱/م مورخ ۱۴/۰۶/۱۴۰۰ شورای مرکزی، به موجب این حکم جنابعالی که بحمدا… از تعهد و تخصص کافی برخوردار هستید، برای یک دوره چهار ساله به عنوان «رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی» منصوب می‏شویدتا در چهارچوب قوانین، مقررات و مصوبات شورای مرکزی اقدامات لازم را معمول نمائید. امید است با اتکال به خداوند متعال، در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفداء) با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پشتوانه غنی تجارب مدیریتی و همکاری کارکنان مومن، ولایی و جهادی بنیاد در تحقق اهداف عالیه این نهاد انقلابی و یادگار حضرت امام راحل ( رحمه الله علیه) موفق و موید باشید.

حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن

Share