انفجار توام با آتش‌سوزی و سوختگی شدید دو تن از شهروندان رشتی!+ فیلم

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: مصدومین این حادثه که یک زن و شوهر بودند در حین پرکردن گاز پیک نیکی از سیلندر ۱۱ کیلویی در منزل خود پس از انفجار و آتش سوزی دچار سوختگی شدید شدند که توسط مامورین اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عصر امروز (۲۳ شهریور ۱۴۰۰) رخداد حادثه انفجار سیلندر گاز پیک نیکی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد.

شهرام مومنی، رییس سازمان آتش‌نشانی رشت در این باره گفت: مصدومین این حادثه که یک زن و شوهر بودند در حین پرکردن گاز پیک نیکی از سیلندر ۱۱ کیلویی در منزل خود پس از انفجار و آتش سوزی دچار سوختگی شدید شدند که توسط مامورین اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

وی با بیان اینکه علت حادثه انفجار در حین پر کردن گاز پیک نیکی از سیلندر گاز ۱۱ کیلویی گزارش شده است، ادامه داد: شارژ سیلندر گاز پیک نیکی می‌بایست در مراکز مجاز و به صورت تخصصی صورت گیرد و در همین رابطه به شهروندان توصیه کرد از پر کردن سیلندر پیک نیکی در منزل اجتناب کنند.

مومنی با اشاره به ایمن‌سازی و عملیات جداسازی تیم عملیاتی جهت پیشگیری از حوادث احتمالی، افزود: در این عملیات ۱۵ آتش نشان بهمراه ۵ دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در جاده سنگر کوی مهتاب اعزام شده بودند.

 

 

Share