افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی کوچصفهان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان

فرماندار رشت گفت: برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی بخش کوچصفهان اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان هزینه صرف شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  علی فتح الهی فرماندار رشت صبح امروز درافتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی بخش کوچصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته دولت گفت: برای افتتاح این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

فرماندار رشت با بیان اینکه، هفته دولت فرصتی برای مرور اقدامات دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است، تصریح کرد: در طول سال شاهد بهره برداری از طرح‌های مختلف هستیم که این در سایه همدلی مسوولان استانی و نمایندگان مردم شهرستان در مجلس حاصل شده است.

وی با بیان اینکه، ۲۳ پروژه برق شهرستان رشت به صورت همزمان در کوچصفهان به بهره برداری رسید، خاطر نشان کرد: ۶ پروژه نیز در قالب احداث چمن مصنوعی ورزشگاه ۲۲ بهمن این بخش و مابقی از پروژه های توسعه و خدمات شهرداری کوچصفهان بوده است.

فتح الهی با تاکید بر‌ اینکه مسئولان در شرایط سخت مالی و اعتباری و شیوع ویروس کرونا تلاش می کنند تا خدمات برای مردم انجام دهند، اضافه کرد: اطلاع رسانی و تشریح دقیق اقدامات انجام شده سبب دلگرمی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

Share