استاندار سابق گیلان حلالیت طلبید|به موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت باز می‌گردم

سالاری گفت: پس از هشت سال ماموریت به‌ عنوان استاندار بوشهر و گیلان و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شنبه بیستم شهریور به عرصه پژوهش، مطالعه و تدریس و به عنوان هیات علمی در محل خدمت سابق خود، موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت باز می‌گردم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان و مدیرعامل کنونی سازمان تامین اجتماعی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

با استعانت از خداوند متعال، پس از هشت سال ماموریت به‌ عنوان استاندار بوشهر و گیلان و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شنبه بیستم شهریور به عرصه پژوهش، مطالعه و تدریس و به عنوان هیات علمی در محل خدمت سابق خود، موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت باز می‌گردم.

خداوند را شاکرم که لطف و عنایتش نصیبم شد که در طول ۲۶ ماه خدمت در سازمان تامین اجتماعی، با محقق شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان، اجرای طرح تحول دیجیتال، عملیاتی کردن پروژه نسخه الکترونیک، طرح مقررات‌زدایی و تجمیع و تنقیح بخشنامه‌ها، آغاز سیر درمان رایگان و توسعه عدالت درمانی در سطح کشور و پایداری بلندمدت منابع با وصول بی‌سابقه مطالبات سازمان از دولت اثبات شود که با اعتماد به شرکای اجتماعی، خرد جمعی و تکیه به نیروی انسانی کارآمد و خلاق و همراهی مدیران عالی می‌توان دستاوردهای بزرگی حاصل نمود.

به جهت ارتباط و الفتی که با جامعه بزرگ و شریف ذینفعان سازمان تامین اجتماعی داشته‌ام، در صیانت از این دستاوردها و تحقق دیگر آرمان‌هایمان در حوزه عدالت و رفاه اجتماعی، کماکان در کنار جامعه هدف سازمان خواهم ماند.

از کلیه همکاران و آحاد بازنشستگان و کارگران، پژوهشگران، اهالی رسانه، شرکای اجتماعی و ذینفعان سازمان که با مشورت‌، پیشنهادها، انتقادها و حتی اعتراض‌ها در این مسیر یاری‌گر ما بودند، سپاسگزاری می‌نمایم و بابت همه نقص‌ها و نارسایی‌ها حلالیت می‌طلبم.

مصطفی سالاری‌

Share