۳ پروژه برق منطقه‌ای گیلان در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می‌رسد

۳پروژه در بخش پست در مناطق جغرافیایی مختلف استان در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، «بهمن داراب زاده» مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: در هفته دولت سال جاری ۳ پروژه در بخش پست با اعتباری به مبلغ ۲۴۵ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.
وی افزود: این پروژه‌ها امسال در مناطق جغرافیایی؛ رشت، انزلی و املش با هدف برآورده شدن نیاز بار واحد‌های صنعتی و به منظور برقرسانی پایدار و مطمئن شهرک صنعتی رشت، تقویت و توسعه شبکه فوق توزیع، تعدیل بار ترانسفورماتورهای موجود در پست، افزایش قابلیت اطمینان تامین برق مشترکان، تعدیل بار پست‌های مجاور و کاهش تلفات به بهره برداری خواهند رسید.
مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با بیان اشتغال موقت برای ۵۵ نفر در اجرای این پروژه ها، گفت: پروژه افزایش ظرفیت پست ۶۳.۲۰ کیلوولت بی‌بی حوریه انزلی، پروژه افزایش ظرفیت پست ۶۳.۲۰ کیلوولت املش و توسعه سه فیدر ۲۰ کیلوولت پست ۶۳.۲۰ کیلوولت شهر صنعتی رشت از پروژه‌هایی است که افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
داراب زاده گفت: با توجه به تداوم گرمای بی‌سابقه در روزهای اخیر، انتظار می‌رود مشترکان محترم همچون گذشته در استفاده بهینه از برق کوشا باشند و با مدیریت مصرف برق، استفاده همگانی از نعمت برق را فراهم سازند.

Share