هادی‌پور در انتظار نتیجه نماینده آرژانتین | رباط پاره بلای جان آرمین شد

آرمین هادی‌پور در دومین دیدار خود در المپیک توکیو در حالیکه با رباط صلیبی پاره، پا به میدان گذاشت نتیجه را به نماینده آرژانتین واگذار کرد و در صورت صعود این هوگوپوش به فینال، آرمین در جدول رپه‌شارژ برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مسابقات تکواندو در سی‎‌ودومین دوره بازی‌های المپیک توکیو از امروز (شنبه – دوم مردادماه) ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی (۵:۳۰ به وقت ایران) با حضور ۱۳۱ تکواندوکار از ۶۱ کشور جهان در چهار وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و چهار وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان در در سالن “ماکوهاری مسه” آغاز و به مدت چهار روز ادامه دارد.

امروز و در روز اول این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که آرمین هادی‌پور به عنوان نماینده ایران است.

آرمین در دومین مبارزه خود برابر “لوکاس گوزمان” نماینده آرژانتین دارنده مدال برنز بازی‌های المپیک نوجوانان، برنز قهرمانی جهان، دو نقره و یک برنز قهرمانی آمریکا، نقره قهرمانی نوجوانان آمریکا، طلا و برنز بازی‌های آمریکایی، سه برنز گرندپری، یک نقره بازی‌های یونیورسیاد و ۲۸ طلا، نقره و برنز تورنمنت‌های مختلف قرار گرفت و در حالی که دچار پارگی رباط صلیبی است نتیجه را ۲۶ بر ۶ واگذار کرد و حالا باید در انتظار نتایج نماینده آرژانتین باشد.

در صورت صعود نماینده آرژانتین به فینال، آرمین به جدول رپه شارژ راه پیدا کرده و برای مدال برنز تلاش می‌کند.

هادی‌پور در اولین دیدار خود موفق شده بود “جفرسون اوچا” از کلمبیا دارنده مدال نقره قهرمانی آمریکا و پنج نقره و برنز تورنمنت‌های مختلف را در دیداری حساس و نفس گیر با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ شکست دهد.

هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

Share