مرگ سارق سیم برق حین سرقت در لاهیجان | انتقال جسد مرد ۴۰ ساله به پزشکی قانونی

سرهنگ حمید محمدی‌نسب، فرمانده انتظامی لاهیجان از مرگ سارق سیم برق حین سرقت در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و افزود: جسد این مرد ۴۰ ساله برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی لاهیجان از مرگ سارق سیم برق حین سرقت در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمید محمدی‌نسب در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق گرفتگی فردی در یکی از روستاها، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، مردی که برای سرقت سیم از تیر چراغ برق بالا رفته بود، دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان به کشف یک عدد قیچی سیم‌بر در کنار جسد این فرد اشاره کرد و ادامه داد: جسد این مرد ۴۰ ساله برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد مشکوک و یا قطعی ناگهانی برق در منطقه، بلافاصله موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share