رقابت امروز به معنای واقعی رقابت مرگ بود | متوجه شدم که رقیبانم خیلی قوی‌تر از من هستند

بانوی پاروزن گیلانی المپیکی کشورمان رقابت امروزش در رویینگ تک نفره را رقابتی سخت برشمرد و گفت: رقابت امروز به معنای واقعی رقابت مرگ بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نازنین ملایی امروز در پایان رقابت با حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های روئینگ تک نفره بانوان در جایگاه ششم ایستاد به فینالB صعود کرد.

این قایقران گیلانی تیم ملی کشورمان در مورد عملکرد خود در این بخش از مسابقات گفت: رقابت امروز به معنای واقعی رقابت مرگ بود، نفراتی در گروهم قرار داشتند که فردا باید در فینالA ر قابت کنند و به طور حتم مدال طلا و نقره را کسب خواهند کرد.

وی ادامه داد: در جریان مسابقه کاملا می‌توانم حس کنم که رقبای من در چه مرحله‌ای هستند.

بعد از اینکه ۶۰۰-۵۰۰ متر را پارو زدم متوجه شدم که رقیبانم خیلی قوی‌تر از من هستند، چون اصلا این رشته متعلق به آنها و کشورشان است که وارد کشور ما هم شده است.

نازنین ملایی با بیان اینکه اگر می‌خواستم با سرعت آنها پیش بروم برای فردا هیچ انرژی برایم باقی نمی‌ماند گفت: می‌توانستم با سرعت و قدرت اول کارم را ادامه دهم، اما می‌دانستم در نهایت قرار است همان پنجم یا ششم شوم. بهترین فکری که به ذهنم رسید این بود که مسابقه خوبی برگزار کنم و به گونه‌ای تا پایان خط بروم که برای فردا انرژی داشته باشم، چون باید بدون فاصله و استراحت رقابت مرحله بعد را برگزار کنیم.

وی با یادآوری اینکه رقابت در فینالB روئیتک تک نفره بانوان برای کسب جایگاه هفتم تا دوازدهم است گفت: رقابت در این مرحله به این امید برگزار می‌کنم که بتوانم رنکینگ دوازدهمی که در اختیار دارم را ارتقا دهم.

المپین گیلانی تیم ملی روئینگ کشورمان در پایان گفت: جایگاه ۲۵ در بخش بانوان و ۲۲ در مردان بهترین جایگاه‌هایی است که تاکنون توسط قایقرانان کشورمان در المپیک به دست آمده است، خدا رو شکر من توانستم در این دوره جایگاه ۱۲ را به دست بیاورم و امیدوارم آن را بهبود بخشم.

Share