رد رشوه ۲۰ میلیون تومانی توسط پلیس لنگرود

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از صحت عمل و رد رشوه ۲۰۰ میلیون ریالی ماموران وظیفه‌شناس کلانتری ۱۲ شهرستان لنگرود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی استان گیلان از صحت عمل و رد رشوه ۲۰۰ میلیون ریالی ماموران وظیفه‌شناس کلانتری ۱۲ شهرستان لنگرود خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان لنگرود در اجرای طرح برخورد و جمع‌آوری کالای ممنوعه، ۳ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۷۹۵ فشنگ مربوطه و ۶ پوکه خالی را از منزل یک متهم کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه متهم ۳۴ ساله دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، افزود: پدر این فرد به کلانتری مراجعه و به منظور چشم‌پوشی پلیس از بزه انتسابی و فرار فرزندش از مجازات قانونی مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به عنوان رشوه به ماموران انتظامی پیشنهاد کرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پیشنهاد رشوه با عزت نفس و صحت عمل ماموران رد، مراتب صورتجلسه و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد از شهروندان خواست، هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر، شکایت و یا درخواست از پلیس را با سامانه مردمی ۱۹۷ در میان بگذارند.

Share