فرمانده انتظامی خمام خبر داد:

انهدام باند برگزار کننده قمار در خمام و دستگیری ۴ عضو آن!

سرهنگ شریف رحیمی، فرمانده انتظامی خمام از انهدام یک باند برگزار کننده قمار و دستگیری ۴ عضو آن در یک باب منزل مسکونی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی خمام از انهدام یک باند برگزار کننده قمار و دستگیری ۴ عضو آن در یک باب منزل مسکونی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ شریف رحیمی قمار را از نظر فردی و اجتماعی عملی قبیح و یک ناهنجاری عنوان کرد و اظهار داشت: جلوگیری از قمار نیاز به اقدامات فرهنگی و آگاه‌سازی مردم نسبت به آسیب‌های آن دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از دریافت گزارشی مبنی بر پریایی مکان برگزاری قماربازی در خمام، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته و محرز شدن صحت موضوع، پلیس محل فعالیت اعضای این باند را در یک منزل ویلایی در یکی از روستاها شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام از اعزام ماموران پلیس امنیت عمومی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر و دستگیری ۴ نفر از اعضای برگزار کننده این باند قمار خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از این مکان، ۱۰ هزار برگه توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال)، ۱۴ دستگاه کنسول بازی و تلویزیون، یک دستگاه کپی، ۲ عدد مهر مربوط به این باند، ۴۷ میلیون ریال وجه نقد و ۴ دفتر حسابرسی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو جک در این راستا بیان داشت: در بررسی صورت گرفته از دفتر حسابرسی مشخص شد، گردش مالی این محل قماربازی حداقل روزانه حدود ۳۰۰ میلیون ریال بوده است.

سرهنگ رحیمی خاطرنشان کرد: متهمان ۲۱، ۲۷، ۴۱ و ۶۳ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

وی در پایان گفت: اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، قطعاً امنیت مطلوب‌تری را می‌توان در آن جامعه برقرار کرد.

Share