انتخاب شهردار رشت در دستور کار شورای ششم قرار گرفت

واثق کارگرنیا با تاکید بر اینکه منتخبین مردم در شورای ششم رشت با وحدت و همدلی در تلاش برای برطرف کردن نواقص و مشکلات حوزه مدیریت شهری هستند، بیان کرد: در این راستا، صبح روز شنبه با حضور خبرنگاران نسبت به انتخاب سرپرست و یا شهردار رشت اقدام می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس شورای ششم شهر رشت گفت: نخستین جلسه علنی شورای ششم شهر رشت روز شنبه و با دستور کار انتخاب شهردار یا سرپرست شهرداری رشت برگزار می‌شود.

محمد حسین واثق کارگرنیا با اشاره به شروع فعالیت شورای ششم رشت اظهار کرد: مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی روز پنج شنبه در ساختمان استانداری گیلان برگزار شد و پس از آن هیئت رئیسه نخستین سال فعالیت شورای ششم رشت نیز انتخاب شدند.

وی به موضوع انتخاب شهردار رشت اشاره کرد و گفت: بر اساس قانون عمر فعالیت شهردار فعلی، با اتمام دوران فعالیت شورای پنجم به پایان می‌رسد و بر اساس وظیفه قانونی و ذاتی شوراها، باید شورای جدید در اولین جلسه نسبت به انتخاب و معرفی سرپرست یا شهردار جدید اقدام کند.

رئیس شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه منتخبین مردم در شورای ششم رشت با وحدت و همدلی در تلاش برای برطرف کردن نواقص و مشکلات حوزه مدیریت شهری هستند، بیان کرد: در این راستا، صبح روز شنبه با حضور خبرنگاران نسبت به انتخاب سرپرست و یا شهردار رشت اقدام می‌کنیم و امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده هر چه سریعتر این مهم به نتیجه مطلوب برسد.

Share