این خودروی الکتریکی با گارانتی لایف تایم یا مادام العمر ارائه می‌شود

آرک فاکس α-S؛ یک خودروی پیشرفته و باکیفیت چینی

آرک فاکس یک برند چینی برای ارائه محصولات الکتریکی است که دفتر مرکزی آن در پکن قرار دارد و از سال ۲۰۱۷ لوگوی آن روی تولیداتی با همین نام ثبت می‌شود. این برند زیرمجموعه‌ای از گروه خودروسازی مطرح بایک محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مازیار دانیالی در عصر ایران، سراغ یکی از اعضای آرک فاکس با نام α-S می‌رویم که در بازار چین بین ۳۹ تا ۵۳۵۰۰ دلار قیمت دارد. این خودروی الکتریکی با گارانتی لایف تایم یا مادام العمر ارائه می‌شود.

آرک فاکسα-T و آرک فاکس لایت

آرک فاکس یک برند چینی برای ارائه محصولات الکتریکی است که دفتر مرکزی آن در پکن قرار دارد و از سال ۲۰۱۷ لوگوی آن روی تولیداتی با همین نام ثبت می‌شود. این برند زیرمجموعه‌ای از گروه خودروسازی مطرح بایک محسوب می‌شود.

امروز سراغ یکی از اعضای آرک فاکس با نام α-S می‌رویم که در بازار چین بین ۳۹ تا ۵۳۵۰۰ دلار قیمت دارد. این خودروی الکتریکی با گارانتی لایف تایم یا مادام العمر ارائه می‌شود.

ابعاد بدنه

به عنوان یک سدان الکتریکی و با توجه به سابقه‌ای که از محصولات قبلی این برند سراغ داریم، در قسمت طراحی جذابیت‌های بالایی را همراه خود دارد. این خودرو از منظر ابعاد برابر با ۴۹۸۰ میلیمتر در طول، ۱۹۶۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۹۹ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۹۱۵ میلیمتر است.

ارتفاع از سطح زمین نیز برابر با ۱۴۰ میلیمتر محاسبه شده است.

پیشرانه

در بخش پیشرانه و باتوجه به تریم شرایط متنوعی پیش روی خریدار قرار دارد:

نمونه مجهز به دو موتور الکتریکی با ۶۳۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۶۵۵ نیوتن متر/ خودروی طی ۳.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.

نمونه مجهز به یک موتور الکتریکی با ۲۱۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر/ خودروی طی ۷.۷ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.

نمونه مجهز به دو موتور الکتریکی با ۴۲۹ اسب بخار خروجی و گشتاور ۷۲۰ نیوتن متر/ خودروی طی ۴.۲ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.

تمامی این تریم‌ها از باتری لیتیومی استفاده می‌کنند که برای شارژ کامل آن از ۱۱.۵ تا ۱۵.۵ ساعت با شارژر معمولی زمان لازم است.

برد حرکتی خودرو نیز به ۵۲۵، ۷۰۸ و ۶۰۳ کیلومتر گزارش شده است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ دیسکی است و رینگ‌های آلومینیومی در اندازه‌های ۲۱، ۱۹ و ۲۰ اینچی ارائه می‌شوند.

کابین و ایمنی

از امکانات کابین می‌توان به سیستم تهویه اتوماتیک با دسترسی اختصاصی برای ردیف ها، استارت دکمه ای، نمایشگر هدآپ، درب صندوق عقب الکتریکی، نورپردازی داخلی با ۲۳۰ رنگ، پشتیبانی از فرمان‌های صوتی، ناوبری ماهواره ای، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، بلوتوث، یو اس بی، شارژ بی‌سیم، تنظیم الکتریکی صندلی راننده و سرنشین با حافظه، استراحتگاه دست جلو و عقب، تنظیم الکتریکی ارتفاع و عمق فرمان همراه با حافظه، پاورویندوز جلو و عقب، اسکای روف الکتریکی پانورامیک، آینه‌های الکتریکی جمع شونده دارای گرم کن و حافظه و… اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، رادار پارک جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، ای بی‌اس، ایی بی‌دیی، نمایشگر فشار باد لاستیک‎‌‎ها، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز اضطراری، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، نمایش نقاط کور دید راننده، سیستم پارک اتوماتیک، هدلایت اتوماتیک، نور بالا و پایین تمام ال ایی دیی، نور پایین اتوماتیک، ایربگ کامل، ایزوفیکس صندلی کودک و… قابل اشاره است.

گفتنی است بخشی از امکانات مورد اشاره فقط در حالت آپشن و باتوجه به نوع تریم انتخابی قابل ارائه است.

Share