فرمانده انتظامی خمام خبر داد:

سارق ۲۵ ساله کارخانه‌های شالیکوبی خمام به دام افتاد!

سرهنگ شریف رحیمی، فرمانده انتظامی خمام از دستگیری یک سارق با ۵ فقره سرقت از کارخانه‌های شالیکوبی این شهرستان خبر داد و افزود: مالخران این پرونده با همکاری سارق دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی خمام از دستگیری یک سارق با ۵ فقره سرقت از کارخانه‌های شالیکوبی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ شریف رحیمی با بیان اینکه مشارکت مردم و دستگاه‌ها و همکاری آن‌ها با پلیس برای کاهش وقوع سرقت امری ضروری است، اظهار داشت: با رعایت اصول ایمنی و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کرد.

وی به اعلام شکایت تعدادی از شاکیان مبنی بر سرقت برنج و تجهیزات از کارخانه‌های شالیکوبی شهرستان خمام در نیمه‌های شب اشاره کرد و گفت: تحقیقات پلیس برای شناسایی سارق یا سارقان این پرونده‌ها آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام با اعلام اینکه ماموران آگاهی با تلاش مستمر و بی‌وقفه یک متهم را در این رابطه شناسایی کردند افزود: پس از هماهنگی قضایی متهم مورد نظر در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

این مقام انتظامی به اعتراف متهم ۲۵ ساله به ۵ فقره سرقت برنج و تجهیزات از کارخانه‌های شالیکوبی با همکاری ۳ مالخر اشاره کرد و بیان داشت: مالخران این پرونده با همکاری سارق دستگیر شدند.

سرهنگ رحیمی تصریح کرد: تمامی متهمان با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس به صورت شبانه‌روزی و با بکارگیری تمام امکانات برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کنند خاطرنشان کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

Share