دستگیری قاتل جوان چمخاله‌ای در کمتر از ۸ ساعت در لاهیجان!

قاتل سریالی زنان

سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور، فرمانده انتظامی لنگرود گفت: عاملان مرگ جوان چمخاله‌ای در نزاع صبح روز جاری(جمعه ۴ تیرماه) شهرستان طی عملیات شناسایی و ضربتی در کمتر از ۸ ساعت توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی لنگرود گفت: عاملان مرگ جوان چمخاله‌ای در نزاع صبح روز جاری(جمعه ۴ تیرماه) شهرستان طی عملیات شناسایی و ضربتی در کمتر از ۸ ساعت توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور با اشاره به نزاع روز جاری با سلاح سرد که به قتل یک جوان در شهرستان لنگرود منجر شد، اظهار داشت: این حادثه در ساحل چمخاله لنگرود رخ داد که در آن یک جوان به علت جراحات وارده توسط سلاح سرد به بیمارستان منتقل اما تلاش برای نجات وی بی‌فایده ماند.

وی با بیان اینکه در پرونده نزاع دسته جمعی که منجر به کشته شدن جوان ۲۸ساله چمخاله‌ای شد، ۴ نفر دستگیر شدند، افزود: قاتل ۲۲ساله صبح امروز در حالی که در شهرستان لاهیجان حضور داشت در کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی لنگرود با اشاره به اینکه سه همدست ۱۵، ۱۸، ۲۱ ساله متهم نیز در عملیاتی جداگانه دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: در بازجویی از متهمان مشخص شد که فرد مقتول در پی مشاجره با آن‌ها بر اثر ضربات چاقو به قتل می‌رسد.

Share