جلسات به سمتی هدایت شوند که در آن مشکلات کارشناسی شده و تشخیص داده شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رشت بر ضرورت هم افزایی همه دستگاه‌ها برای ترویج ازدواج آسان جوانان مبتنی بر باورها و ارزش‌ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نادر خوارزمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری شهرستان رشت، بیان داشت: امروز کار کردن در خصوص امور جوانان در حد وظیفه کافی نیست اگر به دنبال جامعه و جوان پویا هستیم بایستی همه دستگاه‌ها و سمن و تشکل‌های مرتبط با جوان اهتمام و انرژی مضاعفی در این راه داشته باشند.

وی با اشاره به جایگاه مهم جوانان در مسیر پویایی و توسعه کشور، افزود: بحث ازدواج و اشتغال یک چالش اساسی برای جوانان و همچنین دولت می‌باشد که تمامی دستگاه‌های مرتبط امور جوانان باید اهتمام جدی در این خصوص داشته باشند و با تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری به موقع بتوانند به سمت اجرائی شدن و کاربردی کردن تصمیمات گام بردارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار رشت با بیان اینکه جلسات بایستی به سمتی هدایت شوند که در آن مشکلات کارشناسی شده و تشخیص داده شود، خاطر نشان کرد: اگر هر دستگاهی بتواند حداقل یک مشکل جوانان را حل نماید بخش اعظمی از معضلات جوانان مرتفع خواهد شد.

خوارزمی در بخش دیگری از سخنانش به استفاده از ظرفیت‌های مردمی اشاره و تصریح کرد: تشکیل و راه اندازی مجمع خیرین ازدواج شهرستان اقدامی مثبت و سازنده است و بایستی با استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی مردم به دنبال کسب نتایج مطلوب و موثرتری در حوزه ساماندهی امور جوانان باشیم.

Share