در دیدار با نحوی نژاد؛

اهدای پیراهن علیرضا جهانبخش به بهزیستی گیلان

علیرضا جهانبخش بازیکن ارزنده تیم ملی فوتبال، پیراهنی که در دور مقدماتی جام جهانی در بحرین به تن کرده بود، به بهزیستی اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، صبح امروز با حضور مدیر کل بهزیستی استان گیلان در بهزیستی شهرستان رودبار، علیرضا جهانبخش بازیکن ارزنده تیم ملی فوتبال، پیراهنی که در دور مقدماتی جام جهانی در بحرین به تن کرده بود، به بهزیستی اهدا کرد.

در این مراسم حسین نحوی نژاد ضمن قدردانی از تلاش این بازیکن ارزنده در جهت اعتلای نام کشور عزیزمان، از وی به عنوان اسوه ی اخلاقی یاد کرد و یادآور شد: علیرضا جهانبخش علاوه بر اینکه مایه مباهات و افتخار برای ما مردم گیلان است، یکی از سرمایه های ملی در سطح جهان به شمار می رود.

مدیرکل بهزیستی گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم تا در آینده ی نزدیک با حراج پیراهن علیرضا جهانبخش بازیکن رودباری تیم ملی فوتبال و تیم برایتون انگلیس، منافع حاصل از آن در جهت تامین مسکن جامعه ی هدف بهزیستی مصرف گردد.

شایان ذکر است پیش از این علیرضا جهانبخش پیراهنی که در جام جهانی ٢٠١۴ و در مصاف با تیم ملی آرژانتین به تن کرده بود، به بهزیستی استان گیلان اهدا نمود.

نیکو اندیشانِ خیّر علاقه مند به خرید پیراهن های علیرضا جهانبخش می توانند به واحد روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان گیلان و صفحه ی اینستاگرام بهزیستی استان به آدرس @swo.gilan مراجعه فرمایند.

Share