۳۰۰ نماینده ادوار مجلس به دیدار سید ابراهیم رئیسی می‌روند

اسدالله عباسی، عضو ستاد مرکزی خادمان ملت اظهار کرد: عصر دوشنبه (فردا) جلسه ۳۰۰ نفر از نمایندگان در قالب ستاد خادمان ملت با آیت‌الله رئیسی برگزار خواهد شد. در آن جلسه تعدادی از نمایندگان ادوار صحبت خواهند کرد و در پایان جلسه بیانیه‌ای در حمایت از آیت‌الله رئیسی قرائت خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدالله عباسی، نماینده ادوار مجلس در گفتگو با مهر، با اعلام اینکه ستاد مرکزی خادمان ملت، شامل نمایندگان ادوار و فعلی مجلس شورای اسلامی که حامی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری هستند فعال شده‌اند، گفت: این ستاد با محوریت بنده، حسین مظفر و حجت‌الاسلام صالحی نماینده پارلمانی قوه قضائیه، ظرفیت‌های نمایندگان ادوار هفتم تا یازدهم را شناسایی کرده و در حال برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت حدود ۷۰۰ نماینده ادوار و فعلی است.

نماینده ادوار مجلس اظهارداشت: چندین جلسه هماهنگی با نمایندگان ادوار در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برگزار شده است. نمایندگان ادوار بر مشکلات مردم در شهرستان‌ها تسلط خوبی دارند و ظرفیت بسیار بزرگی هستند. کمیته‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، زنان، اهل سنت، اقوام و عشایر برای بررسی مشکلات مردم در حوزه‌های انتخابیه تشکیل شده است.

عباسی افزود: عصر دوشنبه (فردا) جلسه ۳۰۰ نفر از نمایندگان در قالب ستاد خادمان ملت با آیت الله رئیسی برگزار خواهد شد. در آن جلسه تعدادی از نمایندگان ادوار صحبت خواهند کرد و در پایان جلسه بیانیه‌ای در حمایت از آیت الله رئیسی قرائت خواهد شد.

وی گفت: به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی از حدود ۷۰۰ نماینده ادوار، ۳۰۰ نفر در این جلسه حضور می‌یابند.

Share