مردم به رییس جمهوری صادق نیاز دارند | دولت سیزدهم با مشکلات بسیاری مواجه خواهد بود

وزیر اسبق نفت با اذعان به اینکه آیت‌الله رییسی می‌تواند ایستگاه اقتصادی کشور را به سمت محرومین تغییر دهد، گفت: رییس جمهور آینده باید کشور را از گلوگاهی سخت عبور دهد و نیازمند پشتوانه مردمی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، رستم قاسمی در جمع حامیان آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در گیلان با اشاره به نزدیک شدن انتخابات اظهار کرد: ۲۸ خرداد حادثه مهمی در تاریخ انقلاب به وقت می‌پیوندند و ایران بزرگ با این همه ثروت و استعداد امروز در نقطه‌ای از تاریخ انقلاب قرار دارد که مردم در شرایط اقتصادی سختی هستند.

وی با بررسی تاریخ پس از انقلاب ایران گفت: دشمن ابزارهای لازم را برای از بین بردن نهال انقلاب اسلامی به کار گرفت اما ما پیروزی‌های بزرگی در این جنگ‌های پیاپی اقتصادی داشتیم که موجب تعجب تمام دنیا شد.

وزیر اسبق نفت با اشاره به فرمایشات امام راحل(ره) بیان کرد: مردم حق دارند گله‌مند باشند و از وضع موجود ناراضی باشند، در مقطعی که اوج تحریم‌ها علیه ایران اعمال شد دشمن انتظار داشت اقتصاد ایران فلج شود، اما با باور به توان داخلی توانستیم از این معبر بگذریم.

قاسمی با اشاره به توسعه صنعت نفت ایران در اوج تحریم‌ها افزود: ما در اوج تحریم‌ها چهار میلیون مسکن مهر در کشور ساختیم، پس اگر باور به توان داخلی باشد می‌توانیم از این گلوگاه عبور کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید باور کنیم ایران جزو ثروتمند ترین کشورهای دنیا است، تصریح کرد: جدال کارآمدی و ناکارآمدی در کشور وجود دارد و دولت جدید آمد و با مسکن مهر مقابله کرد و طرح مسکن اجتماعی را بیان کرد اما طرح آن را به مردم نشان ندادند و با ایجاد یاس و نا امیدی و ایجاد مشکلات اقتصادی سن ازدواج بالا رفت‌ و آمار طلاق افزایش یافت.

وزیر اسبق نفت با بیان اینکه کشور نیازمند تغییر است، گفت: کشوری که نخستین دارنده منابع نفت و گاز در دنیا است و دارای منابع آبی و خاکی بسیار بوده و هفتمین جاذبه گردشگری دنیا است نباید با این همه گنج مردمش در رنج به سر ببرند و نیاز به تغییر دارد، تغییری هم چون مبارزه با مفاسد اقتصادی و نوکری و خدمت به مردم.

قاسمی با بیان اینکه دولت سیزدهم با مشکلات بسیاری مواجه خواهد بود چون بسیاری از منابع را پیش خور کرده‌اند، افزود: باید تلاش کنیم همه مردم در انتخابات مشارکت کنند، نباید بین مردم تقسیم‌بندی داشته باشیم، همه مردم در بزنگاه‌ها پای انقلاب و نظام ایستادند و این بار هم در انتخابات شرکت می‌کنند.

وی با اذعان به اینکه آیت الله رییسی می‌تواند ایستگاه اقتصادی کشور را به سمت محرومین تغییر دهد، گفت: رییس جمهور آینده باید کشور را از گلوگاهی سخت عبور دهد و نیازمند پشتوانه مردمی است تا اقتصاد کشور را به شأن ایرانی برساند که این ویژگی‌ها در آیت الله رئیسی وجود دارد.

وزیر اسبق نفت با بیان اینکه مردم از بس وعده‌های دروغ شنیدند خسته‌اند، افزود: مردم به رییس جمهوری صادق نیاز دارند که توانسته مسیر قوه قضاییه را تغییر دهد و امیدواریم با انتخاب در قوه اجرایی نیز بتواند مشکلات اقتصادی مردم را نیز حل کند.

Share