عدم پذیرش استعفای اعضای هیات نظارت گیلان توسط هیئت مرکزی

دبیر اجرایی هیئت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان گفت: استعفای هیچکدام از اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان از طرف هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات کشور پذیرفته نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، یعقوب جمالی در گفتگو با فارس با اشاره به استعفای اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان، اظهار کرد: استعفای هیچکدام از اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان از طرف هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات کشور پذیرفته نشده است.

وی با اشاره به استعفای برخی از اعضای هیات نظارت شهرستان‌ها نیز افزود: از جانب اعضای هیئت نظارت شهرستان‌های استان هیچ استعفایی تاکنون اخذ نشده است.

دبیر اجرایی هیئت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان با بیان اینکه اعضای هیئت نظارت استان و شهرستان‌ها علاوه بر تایید صلاحیت‌ها وظیفه نظارت بر سلامت برگزاری انتخابات را تا پایان انتخابات دارند، گفت: ما در صدد این هستیم که در کنار مجریان برگزاری انتخابات وظیفه نظارتی خود را به نحو احسن انجام دهیم تا این انتخابات با سلامت سپری شود.

گفتنی است روز گذشته جبار کوچکی نژاد و غلامرضا مرحبا از سمت خود در هیئت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان گیلان استعفا داده بودند.

Share