علی درجزی در بازدید از مجتمع مسکونی کوثر مطرح کرد:

ضرورت ایجاد امکانات رفاهی در محلات کمتر برخوردار شهر رشت

علی درجزی در بازدید از مجتمع مسکونی کوثر کارکنان شهرداری رشت واقع درمحله پیرکلاچای بر ضرورت ایجاد امکانات رفاهی در محلات کمتر برخوردار شهر رشت تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی درجزی در بازدید از مجتمع مسکونی کوثر کارکنان شهرداری رشت واقع در محله پیرکلاچای و نشست با هئیت امنای این مجتمع و گفتگوی صمیمی با آن‌ها به درد ودل و مشکلات آنان گوش داد، مشکلاتی که طی سالیان متمادی یا شنیده نشد و یا اینکه اگرهم شنیده شد خیلی زود به فراموشی سپرده شد.

درجزی در این بازدید با بیان اینکه ۲۳۶ واحد داخل مجتمع و ۴۷ واحد نیز مقابل مجتمع مسکونی کوثر کارکنان شهرداری رشت واقع در محله پیرکلاچای ساکن هستند، اظهار داشت: به طور میانگین حدود هزار نفر در این مجتمع زندگی می‌کنند و می‌بایست امکانات رفاهی برای ساکنان آن فراهم شود.

وی افزود: ساکنان این محله از حداقل امکانات رفاهی نظیر پارک مناسب برخوردار نیستند و بدلیل نداشتن مسجد از مساعدت حداقلی مسئولین امردرتکمیل حسینیه‌ای که بصورت خودیاری درحال احداث است نیز محروم می‌باشند.

درجزی خاطرنشان کرد: تنها مطالبه هیئت امناء محله پیرکلاچای، احداث پارک و تجهیز امکانات لازم آن برای تفریح فرزندان و همچنین تکمیل ساختمان حسینه به عنوان محلی برای عبادت و برگزاری مراسم اعیاد و سوگواری اهل بیت (ع) است که مورد پیگیری جدی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: کم کاری تعاونی شهرداری در ارائه امکانات و سرویس دهی از گلایه‌های ساکنان این محله است و متاسفانه واحدهای مسکونی ساخته شده که قرار بود از شروع ساخت سال ۸۰، تا سال ۸۶ تحویل داده شود به دلیل وجود برخی مشکلات در بانک مسکن طی سال ۹۰ به متقاضیان تحویل داده شد که تاخیر در واگذاری ساختمان‌ها باعث افزایش هزینه‌های پرداختی متقاضیان شده است و در حال حاضر نیز این مجتمع مسکونی فاقد امکانات تفریحی، فرهنگی و… می‌باشد.

درجزی یادآور شد: محلات کمتر برخوردار شهر رشت می‌بایست از امکانات رفاهی بهره‌مند شوند و توزیع امکانات شهری باید بصورت عادلانه باشد.

 

Share