رییسی می‌ماند و رضایی | مهرعلیزاده می‌تواند پدیده باشد

یک فعال سیاسی گفت: اگر اصلاحات دلخوری‌هایش را از مهرعلی‌زاده کنار بگذارد می‌تواند یک تنه با یکسری حربه‌های تبلیغاتی در مناظرات درخششی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ابراهیم نکو در گفتگو با ایسنا در ارتباط با‌ ترکیب کاندیداهای حاضر و با بیان این‌که «ای کاش می‌شد از همه جناح‌ها و سلیقه‌ها در این رقابت حضور داشتند» ادامه داد: در جبهه اصولگرایان یک دیدگاه اصلی وجود دارد؛ البته نقدهایی هم به هم دارند اما آن نقدی نیست که مورد پسند جامعه قرار گیرد. مردم آخر به این نتیجه می‌رسند همه این کاندیدها در یک مسیر حرکت می‌کنند. ممکن است گاهی آقای رضایی در حوزه اقتصاد و سیاست چالش‌هایی با آقای رئیسی داشته باشد اما به مرور می‌شود انتظار داشت آقایان زاکانی، جلیلی و قاضی زاده هاشمی در یک زمانی به نفع آقای رئیسی کنار بکشند و ما در نزدیک روز رای گیری با آقایان رضایی و رئیسی رو به رو می‌شویم.

این فعال سیاسی افزود: با توجه به تجارب گذشته آقای رضایی حدس بر آن است که او نمی‌تواند با آقای رئیسی رقابت کند.

وی در همین راستا گفت: آقای همتی با توجه به عملکردش در حوزه بانکی و بازار سرمایه با چالش‌های جدی رو به رو خواهد بود و حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

نکو ادامه داد: آقای مهرعلی‌زاده هم اگر بتواند با چیدمان خاصی و به شرط حمایت اصلاح طلبان در مناظرات اول درخششی داشته باشد یقینا می‌تواند پدیده‌ای باشد. او یکی از مدیران پربار کشور است. اما نگرانی که وجود دارد این است که با توجه به این‌که معاون دولت اصلاحات بوده این جبهه مورد حمایت قرارش ندهد. در این صورت است که پدیده بودن ایشان زیر سوال می‌رود. اگر اصلاحات دلخوری‌هایش را از مهرعلی زاده کنار بگذارد می‌تواند یک تنه با یکسری حربه‌های تبلیغاتی درخششی داشته باشد.

Share