در برابر تخلفات و دست درازی به بیت المال سکوت نخواهم کرد

محمد حسین واثق کارگرنیا منتخب مردم رشت در انتخابات شورای ششم شهر رشت گفت: حضور مردم در انتخابات ، مسوولیت پذیری افراد منتخب را بیشتر می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمد حسین واثق کارگرنیا منتخب مردم رشت در انتخابات شورای ششم شهر رشت اظهار کرد: با تمامی مشکلاتی که به واسطه سو مدیریت ها طی چند سال اخیر در کشور حاکم شده است، حضور مردم در پای صندوق های رای تاییدی بر ولایتمداری آنان و موجب افزایش مسوولیت پذیری منتخبین در حوزه ریاست جمهوری و شوراها شده است.

وی با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها افزود: مردم یک بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای ثابت کردند که سرنوشت شهر و کشورشان برای آنان با اهمیت است و در صورت مشاهده ضعف و ناکارامدی توسط برخی از مسوولین ، خط بطلان بر روی نامشان خواهند کشید.

کارگرنیا با تاکید براینکه با انتخاب آیت الله رئیسی امید فراوانی در بین مردم حاکم شده است گفت: اقدامات ارزنده آیت الله رئیسی در قوه قضائیه و برخورد قاطع ایشان با متخلفین، موجب شده تا مردم از ایشان به عنوان یک نماد واقعی ظلم ستیزی و حامی مظلومان یاد کنند و با انتخاب ایشان به عنوان رئیس جمهور، روحیه حق طلبی و مبارزه با ظلم و فساد را به نمایش بگذارند.

منتخب مردم رشت در انتخابات شورای ششم با بیان اینکه مردم قدردان خدمتگزاران واقعی شان هستند تصریح کرد: ان شالله به زودی شاهد تحولات خوبی در کشور باشیم و به یقین رفع مشکلات اقتصادی ، ایجاد اشتغال و مبارزه با مفسدین از اولویت های مردم است که در دستور کار قرار خواهد گرفت.

کارگرنیا با قدر دانی از رای و اعتماد مردم رشت در انتخابات شورای ششم این شهر بیان کرد: بنده به عنوان فردی که در انتخابات شورای ششم شهر رشت ، به لطف خدا و حمایت مردم بالاترین رای پاک را کسب کرده ام ، به مردم فهیم شهر رشت قول خواهم داد تا با تمام توان در راستای توسعه و تعالی شهر رشت و رفع نقایص و کمبودها در کنار دیگر همکاران شورایی گام بردارم و مردم رشت یقین بدانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف و دست درازی به بیت المال سکوت نخواهم کرد.

Share