رییس ستاد انتخابات کشور:

با کسانی که لیست‌های جعلی را انتشار دادند برخورد قانونی می‌شود

جمال عرف، رییس ستاد انتخابات کشور در واکنش به انتشار لیست‌های جعلی گفت: آن‌ها اعتبار ندارند مردم به این لیست‌ها توجه نکنند ما هم به مبادی قانونی اعلام کردیم با کسانی که این شاعیات را اعلام کردند برخورد قانونی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا، رییس ستاد انتخابات کشور در واکنش به انتشار لیست‌های جعلی گفت: آن‌ها اعتبار ندارند مردم به این لیست‌ها توجه نکنند ما هم به مبادی قانونی اعلام کردیم با کسانی که این شاعیات را اعلام کردند برخورد قانونی کنند.

جمال عرف افزود: ابتدا باید از مردم تشکر کنم که از ابتدای صبح با شوق و شعور وارد انتخابات شدند امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند.

وی گفت: در ابتدای کار به لحاظ فنی مشکلاتی پیش آمد همان زمان به دستور وزیر قرار شد در آن شعب به سرعت به سمت آفلاین بریم مردم معطل نشوند. به هرحال تعدادی در شعب معطل شدند لذا از الان به همه استانداران، فرمانداران و ستادهای انتخاباتی ابلاغ می‌کنم در هر نقطه‌ای اگر مشکل فنی به وجود آمد و امکان آنلاین نیست حتماً به سرعت به آفلاین تبدیل کنند و رای مردم را بگیرند. هیچ کسی نباید بابت معطل شدن در صف حق خودش را نتواند استیفا کند.

عرف گفت: متاسفانه در فضای مجازی لیست‌هایی منتشر می‌شود در حالی که در اطلاعیه‌ای اسامی ۳ نفر از نامزدها را که رسماً انصراف دادند را اعلام کردیم و چهار نفر از نامزدها حضور دارند لذا لیست‌هایی که در واقع به غیر از این چهار نامزد هستند آن‌ها اعتبار ندارند مردم توجه نکنند. ما هم به مبادی قانونی اعلام کردیم با کسانی این شایعات را اعلام کردند برخورد قانونی کنند.

Share