دستگیری قاتل پدرکش در رشت | قتل پدر ۴۷ ساله با اسلحه شکاری

فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران حوزه انتظامی پاسگاه پیربازار رشت، جوان ۳۰ساله‌ای را که پدر ۴۷ساله خود را با اسلحه شکاری به قتل رسانده بود در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پسری که به علت اختلافات خانوادگی پدر خود را به قتل رسانده بود در کمتر از ۲۴ ساعت توسط ماموران انتظامی شهرستان رشت دستگیر شد.
سرهنگ “محمود حافظی ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:‌ در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از محله های حوزه انتظامی پاسگاه پیربازار رشت، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل حادثه مشخص شد مردی ۴۷ ساله با اسلحه شکاری از ناحیه قفسه سینه و کتف مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری قرار گرفته و در دم فوت کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت:‌ در تحقیقات اولیه و تحقیقات میدانی از افراد حاضر در صحنه مشخص شد پسر ۳۰ ساله مقتول به علت اختلافات خانوادگی با شلیک ۳ گلوله از اسلحه شکاری، پدر خود را به قتل رسانده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل پس از ارتکاب قتل از محل متواری شده بود تصریح کرد: با تلاش ماموران انتظامی خودروی متهم در یکی از خروجی‌های سطح استان شناسایی، متوقف و قاتل ظرف کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.
سرهنگ حافظی بیان داشت: در بازدید از خودروی متهم دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز فاقد مجوز کشف شد.
وی در پایان اذعان داشت: متهم پس از اعتراف صریح به قتل پدر، با تکمیل پرونده قضائی و صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

Share