دستگیری عامل شرارت و درگیری میدان زرجوب رشت

سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل شرارت و درگیری میدان زرجوب شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل شرارت و درگیری میدان زرجوب شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و اجازه عرض اندام را به آن‌ها نخواهد داد.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در پی اعلام شکایت فردی در خصوص عربده‌کشی و قمه‌کشی توام با تخریب خودرو و ضرب و جرح و درگیری و اخلال در نظم عمومی توسط اراذل و اوباش در میدان زرجوب شهرستان رشت، پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: با تحقیقات صورت گرفته و اقدامات فنی پلیس، متهم این پرونده شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی از تشکیل پرونده و معرفی متهم ۲۸ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی خبر داد و اذعان داشت: علت درگیری اختلافات شخصی بوده است.

سرهنگ حسن‌پور تصریح کرد: متهم چندین فقره سابقه شرارت، قدرت‌نمایی با قمه و اخلال در نظم عمومی را در پرونده خود دارد.

وی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

Share