خلیلی: با اتصال راه آهن به منطقه آزاد انزلی فرصت اشتغال مناسبی ایجاد می‌شود

رییس کل دادگستری گیلان اظهار داشت: دستگاه قضایی مدافع حقوق مردم بوده و با اتصال راه آهن به منطقه آزاد انزلی علاوه بر توسعه بستر لازم به منظور سرمایه‌گذاری فرصت اشتغال مناسبی نیز ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با دعوت مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از مقامات قضایی استان گیلان، هیأتی به سرپرستی رییس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز استان، رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری و دادستان بندرانزلی با حضور در منطقه آزاد انزلی به همراه علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان از پروژه اتصال راه آهن به بندر کاسپین در محدوده منطقه آزاد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید اکبری مقدم با تشریح روند عملیات اجرایی راه آهن سراسری از افزایش سرعت روند تکمیل این پروژه خبر داد و بیان کرد: در هفته گذشته در چند نشست تخصصی روند تکمیل این پروژه بزرگ ملی با حضور کارشناسان و مشاور پروژه بررسی و سازمان منطقه آزاد انزلی با استقرار یک تیم کارشناسی در محل پروژه نظارت خود را افزایش داده و نقاط ضعف را بر طرف کرده است.

در ادامه حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رییس کل دادگستری گیلان نیز در جریان بازدید از این پروژه، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی مدافع حقوق مردم بوده و با اتصال راه آهن به منطقه آزاد انزلی علاوه بر توسعه بستر لازم به منظور سرمایه‌گذاری فرصت اشتغال مناسبی نیز ایجاد خواهد شد.

بررسی معارضین پروژه، زیر سازی، ریل گذاری، تملک اراضی و طراحی خطوط و تأسیسات داخلی مجتمع بندری کاسپین از دیگر موارد مطرح شده در این بازدید بود.

Share