حمایت دستگاه قضایی برای تسریع در اجرای پروژه راه آهن رشت- بندر کاسپین

رئیس کل دادگستری گیلان ظهر امروز در بازدید از پروژه راه آهن رشت-انزلی در منطقه آزاد انزلی بر نظارت دستگاه قضایی و حمایت برای رفع موانع حقوقی و اجرای هر چه سریعتر این پروژه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی، رییس کل دادگستری گیلان همراه با دادستان مرکز استان، مدیرکل بازرسی گیلان و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری در جریان بازدید از منطقه با مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین سازمان دیدار و در خصوص راهکارهای حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و رفع موانع آنان به گفتگو پرداختند.

بنا بر این گزارش مهندس اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن تقدیر از فعالیت‌های دستگاه قضایی در راستای رفع موانع بیان کرد: منطقه آزاد انزلی با توجه به قرار گرفتن در یک نقطه استراتژیک به عنوان یکی از مراکز مهم سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف شناخته شده و با فراهم ساختن امنیت سرمایه گذاری، تعیین تکلیف تملک اراضی و دفاع از حقوق قانونی فعالین اقتصادی و شهروندان منطقه، بستر لازم به منظور توسعه همه جانبه و ایجاد فرصت‌های شغلی فراهم خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان گیلان نیز در این نشست بیان کرد: دستگاه قضایی حامی توسعه در منطقه آزاد انزلی است و برای رشد سرمایه‌گذاری و کسب و کار در این منطقه کمک خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی ضمن بیان تجارب و توانمندی‌های فنی و علمی علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل جدید منطقه آزاد انزلی خواستار بررسی همه جانبه، موانع و معضلات موجود حقوقی و قضایی در مسیر توسعه این منطقه و ارائه گزارشات به دستگاه قضایی شد تا با ارایه راهکارهای پیشگیرانه و کمک از سوی دادگستری این مشکلات مرتفع شود.

وی در پایان بر نظارت دستگاه قضایی بر پروژه راه آهن رشت-بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی و حمایت برای رفع موانع حقوقی و اجرای هر چه سریعتر این پروژه تاکید کرد.

Share