حضور آگاهانه و بصیرانه مردم رشت بارقه امید را برای فلسطینیان به ارمغان می‌آورد

نماینده ولی فقیه در گیلان به اجتماع مردم رشت در راستای اعلام بیزاری و انزجار از حرکت شوم رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: حضور آگاهانه و بصیرانه مردم رشت بارقه امید را برای فلسطینیان به ارمغان می‌آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت‌الله رسول فلاحتی در اجتماع مردمی حمایت از نهضت مقاومت اسلامی و محکومیت جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس که با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد اظهار کرد: حرکت مبارک مردم رشت برای رضای خدا و لبیک به پیامبر عظیم الشان الهی صلی الله وآله وسلم برگزار شده است.

وی به سخن پیامبر گرامی اسلامی صلی الله وآله وسلم مبنی براینکه «اگر کسی فریاد مسلمانی را بشنود که فریادرس می‌طلبد و به کمک او نرود از من نیست»، اشاره کرد و افزود: امروز فریادخواهی مسلمانان فلسطین بلند است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه فلسطین این قطعه از جغرافیای کشورهای اسلامی دستخوش تلخ‌ترین حادثه شده است، تصریح کرد: غیر مسلمانان در مغرب زمین حتی در آمریکا به حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمدند.

آیت‌الله فلاحتی، مبارزه جدید دنیای مقاومت به ویژه فلسطین را حکایت از شکل گیری انتفاضه سوم دانست و بیان کرد: انتفاضه جدید مردم فلسطین در طول تاریخ ۷۳ساله بی‌نظیر است.

وی، رژیم غاصب صهونیستی را غده سرطانی عنوان کرد و گفت: با آغاز انتفاضه جدید که از حمایت مردم فلسطین برخوردار است، دیگر آرامش برای صهیونیست‌ها به وجود نخواهد آمد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مقاومت در دنیا پاسخ داده است، خاطرنشان کرد: جوانان فلسطینی به این باور رسیدند راهی به غیر از مقاومت ندارند و امیدواریم انتفاضه جدید به نابودی رژیم صهیونیستی ختم شود.

آیت‌الله فلاحتی، مقاوت را سبب شکست دولت نتانیاهو عنوان کرد و یادآور شد: دولت جعلی صهیونیستی دیگر جایی در دنیا ندارد و امیدواریم به زودی شاهد افول این غده چرکین در دنیای اسلام شویم.

وی با بیان اینکه مقاومت و مبارزه می‌تواند بذر امید را در دل مسلمانان بکارد، اظهار کرد: حمله رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین ساده لوحی اندیشه گفتمان و متحجران را نشان می‌دهد و براین اساس گفتمان در دنیای امروز پاسخگو نیست.

امام جمعه رشت اضافه کرد: گفتمان در برابر قدرت‌های استکباری راهکار نیست و استکبار تنها زبان موشک و زور را می‌فهمد.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه مقاومت تنها راه مقابله با رژیم جعلی صهیونیستی است، تصریح کرد: ایران اسلامی بهترین الگوی مقاومت در مقابل قدرت‌های استکباری است.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه «دوره بزن دررو تمام شده است» اشاره کرد و گفت: فرمایش رهبر معظم انقلاب تبدیل به گفتمان جوانان منطقه شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید براینکه آمریکا باید غرب آسیا را ترک کند، خاطرنشان کرد: مسلمانان باید تصمیم جدیدی درباره رهبران فاسد کشورهای عربی بگیرند.

آیت‌الله فلاحتی، عربستان را دشمن شماره یک مسلمانان به ویژه فلسطینی‌ها عنوان کرد و یادآور شد: دولت آل سعود بنیانگذار رژیم صهیونیستی است و با پول در تمام سازمان‌های جهانی نفوذ دارد.

وی با اشاره به اجتماع مردم رشت در راستای اعلام بیزاری و انزجار از حرکت شوم رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: حضور آگاهانه و بصیرانه مردم رشت بارقه امید را برای فلسطینیان به ارمغان می‌آورد.

Share